Horní menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Kontakt pro podání žádosti o zápis občanů státu EU do seznamu voličů
30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Město a úřad > Městský úřad > Odbor investic a rozvoje > Významné stavby města > Stavba supermarketu ve Velké Bíteši

Stavba supermarketu ve Velké BítešiProdejna Lidl

Aktualizováno 22. 2. 2023

Vážení občané,
v pondělí 30. ledna v 7:00 hodin otevře společnost Lidl moderní prodejnu ve Velké Bíteši.

První den otevření prodejny v našem městě bude spojen s podporou místní Základní školy a Praktické školy Velká Bíteš, příspěvková organizace. Školu podpoří všichni zákazníci, kteří nakoupí více jak za 300 Kč. Společnost z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného první den otevření nové prodejny daruje částku 50 Kč. Za vybrané peníze škola koupí interaktivní tabuli, která by sloužila ke zkvalitnění výuky hlavně v anglickém jazyce, v českém jazyce, matematice, vlastivědě, přírodovědě.

Zákazníci prvních 14 dní mohou využít slevu 20% na vybraný sortiment.

Zákazníkům je k dispozici celkem 116 parkovacích míst, a to včetně speciálně vyčleněných míst pro rodiny. U prodejny také nechybí dobíjecí stanice pro elektromobily.

K dispozici je zákazníkům Wi-Fi zdarma a dále automat na kvalitní certifikovanou kávu, kterou si mohou dopřát v zádveří prodejny. Součástí prodejny je samozřejmě pekárna, která několikrát za den doplňuje čerstvé pečivo.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin.

Ing. Eva Červinková
referentka odboru investic a rozvoje
Městského úřadu Velká Bíteš

Hrubá stavba

Vážení občané,
hrubá stavba supermarketu se blíží do finále.

V současné době probíhají dokončující práce na hrubé stavbě supermarketu, dešťové a splaškové kanalizace. Dále probíhají práce na vodovodu, plynu, elektřině a parkovacích plochách pro supermarket. V místech kde je to možné a jsou zde provedeny všechny inženýrské sítě, se začíná pokládat podkladová vrstva pod komunikací.

Ing. Eva Červinková
referentka odboru investic a rozvoje
Městského úřadu Velká Bíteš

Stav k 04.07.2022

Vážení občané,
stavba supermarketu v ulici Vlkovská ve Velké Bíteši je v plném proudu. Zhotovitel stavby V-STAV A, spol. s r.o. nyní dokončuje práce na pilotech, které zajišťují stabilitu prodejny potravin. Následovat budou práce na základových pasech a základové desce.

Dále zhotovitel pracuje na výstavbě dešťové kanalizace, kterou bude město přebírat do svého vlastnictví. Již jsou provedeny tři retenční nádrže a stoka dešťové kanalizace od šachty ŠK4 do šachty ŠK 3 v délce přibližně 58 m. Následovat budou práce na výstavbě stoky po šachtu ŠK 2 a ŠK 1.

Ing. Eva Červinková
referentka odboru investic a rozvoje
Městského úřadu Velká Bíteš

Stav k 18.05.2022

Začátkem měsíce května bylo předáno staveniště stavby „Centrum obchodu a služeb – Velká Bíteš, ulice Vlkovská“ ve Velké Bíteši.

Zhotovitelem stavby je společnost V-STAV A, spol. s r.o., Dražka 624, 675 55 Hrotovice, IČ: 25508601.

V první etapě bude provedena výstavba prodejny potravin společnosti Lidl Česká republika v.o.s. a s ní související parkovací plocha. Společně s prodejnou bude vybudována veškerá dopravní a technická infrastruktura. V druhé etapě bude provedena výstavba Retailu, tedy objekt bude sloužit pro menší nákupní řetězce.

Nová prodejna ve Velké Bíteši nabídne zákazníkům prodejní plochu o velikosti 1411m2. Zaujme přitom také vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem. Další výhodou nové prodejny bude prostorné parkoviště o kapacitě 115 parkovacích míst o šířce 2,70 m pro komfortnější parkování a speciálně vyčleněná parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. Na parkovišti bude dále k dispozici nabíječka pro elektromobily a u prodejny budou umístěny boxy zásilkových společností. Zaměstnancům prodejny bude k dispozici komfortní zázemí. Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení. Předpokládané otevření prodejny se uskuteční na začátku roku 2023.

Ing. Eva Červinková
referentka odboru investic a rozvoje
Městského úřadu Velká Bíteš

Prodejna Lidl Velká Bíteš
Prodejna Lidl Velká Bíteš
Prodejna Lidl Velká Bíteš
Prodejna Lidl Velká Bíteš
Realizace stavby supermarketu
Realizace stavby supermarketu
Fotografie z výstavby
Fotografie z výstavby
Fotografie z výstavby
Fotografie z výstavby
Prostor, kde vznikne centrum obchodu a služeb
Vizualizace prodejny Lidl


Menu

Fulltextové vyhledávání