Horní menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Kontakt pro podání žádosti o zápis občanů státu EU do seznamu voličů
30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Město a úřad > Potřebuji vyřídit… > Pronájem nebytových prostor

Pronájem nebytových prostor

Kdo je oprávněn v této věci jednat (podat žádost o pronájem nebytového prostoru)

Žadatel musí být fyzickou nebo právnickou osobou způsobilou k právům a povinnostem a k právním úkonům. Žadatel by neměl mít závazky vůči městu po splatnosti.

Podmínky a postup

Zájemce si podá žádost o pronájem nebytového prostoru se specifikací požadavku žadatele na podatelnu městského úřadu nebo přímo na odbor majetkový.
Písemná žádost je zaevidována a po zajištění potřebných podkladů předložena k projednání v orgánech města (tj. rada města). V případě souhlasu rady města následuje povinné zveřejnění na úřední desce městského úřadu a další jednání v orgánech města – odsouhlasení návrhu nájemní smlouvy, resp. základních smluvních ustanovení (nájemné, doba a délka nájmu,….). Žadatel je o závěrech jednání písemně informován.

Podání písemné žádosti se specifikací požadavku žadatele

Písemná žádost musí obsahovat osobní údaje či údaje o firmě, podnikatelský záměr pro pronájem, navrhovanou výši nájemného a dobu pronájmu. V případě potřeby doložení dalších dokladů bude žadatel vyzván písemně nebo telefonicky.

Žádost o pronájem nebytového prostoru je k dispozici na majetkovém odboru Městského úřadu Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 87, budova 2., kancelář B19 nebo ke stažení zde:

Menu

Fulltextové vyhledávání