Horní menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Kontakt pro podání žádosti o zápis občanů státu EU do seznamu voličů
30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Aktuality > Sázíme budoucnost - poděkování

Sázíme budoucnost - poděkováníLoga

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří nám v sobotu 18. listopadu ve svém volném čase pomohli s výsadbou stromů na Jihlavské ulici.

Velké poděkování patří dobrovolným hasičům, kteří pomohli s výsadbou, postarali se o zalití nově vysazených stromů a zajistili občerstvení pro všechny pracanty, zaměstnancům technických služeb za dopravu materiálu a místnímu zahradnictví za poskytnutí zázemí a zapůjčení nářadí.  

Dále děkujeme všem obyvatelům zdejšího bytového domu, kterým není lhostejné prostředí, ve kterém žijí, a aktivně se zapojili do plánování, práce, zajištění občerstvení a následné péče a využili i vlastní technické vybavení, které dosti urychlilo práci.

A v neposlední řadě patří velké díky těm, kteří se účastní sázení opakovaně a ač to neměli zrovna nejblíže, dorazili pomoci i tentokrát. A to i za podmínek, kdy počasí úplně nepřálo.

Tento projekt byl vytvořen díky grantovému programu Nadace Partnerství, individuálním dárcům veřejné sbírky a partnerům iniciativy Sázíme budoucnost.

Ing. Blanka Michálková,

referentka odboru majetkového, MěÚ Velká Bíteš

 

Sázíme budoucnost - poděkování
Sázíme budoucnost - poděkování
Sázíme budoucnost - poděkování
Sázíme budoucnost - poděkování