Horní menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Kontakt pro podání žádosti o zápis občanů státu EU do seznamu voličů
30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Život ve městě > Dotazy občanů > Ivan Geisselreiter 17. 3. 2023

Ivan Geisselreiter 17. 3. 2023Dobrý den, můj dotaz je k novému hřišti na místě U stadionu.
Bohužel nevím na koho se obrátit, v kolonce adresáta máte stále staré vedení, takže jsem vybral pana Zedníka, tak prosím o přeposlání na zastupitele, který toto má na starosti.
Můj dotaz je, kdy bude spuštěn rezervační systém na nové hřiště U stadionu? Už je to skoro půl roku od otevření, ale žádá pravidla, systém rezervace, aby si tam mohla zahrát skupinka nadšenců nějaký sport není, bez tohoto systému se tam nedostanete.
O to je smutnější, že tak nové, krásné hřiště nemá parametry na tenis,(nedostatečný výběh) když v Bíteši nejsou ten.kurty.
A na tento problém navazuje další dotaz k tenisu v Bíteši.
Jaká je šance, že si bude moct občan v Bíteši zahrát v létě někde tenis, když tenisové kurty v tak velkém městě, jako je Velká Bíteš nejsou?
Je smutné, že TC club Velká Bíteš musí trénovat a hrát zápasy ve Vlkově (za to patří velké díky stávajícímu i minulému vedení Vlkova).
Samozřejmě s tím souvisí problém s vedením a trénováním mládeže v tomto krásném sportu v našem městě.
Na koho se obrátit s tímto problémem?
Děkuji
Geisselreiter Ivan

Hana Žáková

Dobrý den pane Geisselreitere,
děkujeme za Váš zájem a k Vašemu dotazu Vám sdělujeme, že v současné chvíli na spuštění rezervačního systému pracujeme. Systém rezervace samozřejmě rezervování hřiště usnadní, ale využívat hřiště lze i v současné době. Příkladem je skupina mužů kolem pana Jabůrka, kteří dali cedulku s upozorněním a termínem zarezervování na branku a už na podzim na hřišti hráli kopanou, a to opakovaně. Víceúčelové hřiště vycházelo z velikosti původního hřiště, jak už název napovídá, je určeno pro více sportů a bylo plánováno pro rozmanité amatérské sportování. Nabídli jsme Vám možnost využívat hřiště k příležitostnému trénování, nikoli jako náhradu prostor pro Tenisový klub. Možnosti hraní tenisu ve Velké Bíteši s Vámi projednala Rada města Velká Bíteš na svém jednání dne 27.03.2023, kterému jste byl přítomen.
S pozdravem
Hana Žáková