• Oznámení o volném pracovním místu

Město Velká Bíteš přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup po dobu mateřské

a rodičovské dovolené) úředníka/úřednici referent/referentka odboru majetkového.

Druh práce: referent/referentka odboru majetkového s pracovní náplní zejména:

vyřizování agendy na úseku investorské činnosti města, příprava, realizace určených investičních  a neinvestičních akcí města, agenda získávání dotací, příprava výběrových řízení, provádění technického dozoru stavebníka, příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení

Místo výkonu práce: Městský úřad Velká Bíteš

Platové podmínky: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (po splnění zákonných podmínek možnost přiznání osobního příplatku, odměn)

Nástup: dle dohody

Termín odevzdání přihlášky: do 27.05.2019 do 17:00 hodin

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: splnění předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.

• státní občanství ČR nebo cizí státní občanství a trvalý pobyt v ČR
    • věk nad 18 let
    • způsobilost k právním úkonům
    • bezúhonnost
    • ovládání jednacího jazyka

Požadavky:

• vysokoškolské vzdělání ve studijním oboru technického směru
    • řidičské oprávnění skupiny B
    • výborná znalost práce na PC
    • samostatnost, spolehlivost

Dále výhodou:

• vzdělání ve studijním oboru stavebního směru
    • zkušenost s výkonem činnosti investičního referenta
    • zkušenost s přípravou a realizací staveb
    • praxe ve veřejné správě, zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek

Písemnou přihlášku se strukturovaným životopisem doručte poštou nebo osobně na podatelnu na adresu Městský úřad Velká Bíteš, Masarykovo nám. 87, 595 01 Velká Bíteš, v uzavřené obálce označené „Referent odboru majetkového“. Bližší informace podá Ing. Ladislav Rada, vedoucí odboru majetkového, tel. 566 789 130. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběr kdykoliv v jeho průběhu.

Pro odběr novinek z dění ve městě zadejte prosím Váš e-mail. Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.