Velká Bíteš
 • Úvod
 • Kontaktní informace
 • Mapa stránek
 • Informace o městě

  Pravidelné odkalování vodovodní sítě ve Velké Bíteši

  kohoutekve dnech od 23.04.2019 až 03.05.2019 proběhne pravidelné odkalování vodovodní sítě ve Velké Bíteši, během kterého může dojít ke snížení tlaku vody, popř. krátkodobému zvýšení zákalu vody.

  Číst více...

  Finanční úřad - Přiznání k dani z příjmů za rok 2018 - Tisková zpráva

  Přiznání k dani z příjmů za rok 2018 jsou poplatníci povinni podat do data 1. 4. 2019.

  Číst více...

  Významné změny jízdních řádů

  pdfjizdni_rady_20191.55 MB

   

  Vážení občané,

  chtěli bychom Vás touto cestou informovat o, z našeho pohledu, významné změně v jízdních řádech na linkách dopravců zajišťujících dopravu v relacích Jihlava – Brno.

  Číst více...

  PČR - Senioři, buďte obezřetní

  Legenda vnuk je stále v kurzu

  KRAJ VYSOČINA: Od začátku letošního roku evidují policisté v Kraji Vysočina již sedm případů, kdy se pachatelům podařilo okrást seniory nebo se o to alespoň pokusili. Za kalendářní rok 2018 policisté těchto skutků v našem kraji zaznamenali 27. Pachatelé se přitom snaží vylákat peníze od starších lidí různými způsoby. V poslední době je velmi častá takzvaná legenda „vnuk“.

  Číst více...

  Pravidelné odkalování vodovodní sítě ve Velké Bíteši

  kohoutekve dnech od 21. až 31. května 2018 proběhne pravidelné odkalování vodovodní sítě ve Velké Bíteši, během kterého může dojít ke snížení tlaku vody, popř. krátkodobému zvýšení zákalu vody.

  Číst více...

  Energetická společnost E.ON spolupracuje s městem Velká Bíteš

  eon smart1

  2018-01-23

  Energetická společnost E.ON zapůjčila městu Velká Bíteš na základě Memoranda o vzájemné spolupráci (strategickém partnerství) v projektu Smart City elektromobil Smart fortwo ed pro potřeby MěÚ.

  Referenti městského úřadu si zapůjčený elektromobil vyzkouší při plnění svých pracovních činností pro město Velká Bíteš. Lze konstatovat, že se jedná o dopravní prostředek budoucnosti.

  Vedení města děkuje společnosti E.ON za možnost vyzkoušení elektromobilu. 

   

   

   

   

  Partnerská města

  Torrevecchia Pia Hanusovce nad Toplou

  Novinky z města

  Pro odběr novinek z dění ve městě zadejte prosím Váš e-mail. Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.