Velká Bíteš
 • Úvod
 • Kontaktní informace
 • Mapa stránek
 • Významné změny jízdních řádů

  pdfjizdni_rady_20191.55 MB

   

  Vážení občané,

  chtěli bychom Vás touto cestou informovat o, z našeho pohledu, významné změně v jízdních řádech na linkách dopravců zajišťujících dopravu v relacích Jihlava – Brno.

  Nová podoba jízdních řádů vychází z projednaných jízdních řádů v rámci Veřejné dopravy Vysočina (VDV), které jsme Vám v roce 2017 představovali. Konkrétně se jedná o linku VDV 100.

  Dané změny zajistí cestujícím dopravu v relaci Jihlava – Brno v pravidelném hodinovém intervalu po celý pracovní den. Současně došlo k doplnění rychlého segmentu dopravy, kdy cestujícím v preferovaných časech pojedou autobusy zastavující jen na zastávkách v Jihlavě, ve Velkém Meziříčí a v Brně. Jedná se o poměrné posílení nabídky spojů pro cestující v dané relaci.  Současně upozorňujeme, že na vybraných spojích bude nahrazena obsluha zastávky „Velké Meziříčí,,aut.nádr.“ zastávkou „Velké Meziříčí,,U Kozů“, a to z důvodu nevhodného umístění autobusového nádraží a časové náročnosti při obsluze autobusového nádraží.

  V příloze je souhrnná podoba všech spojů v dané relaci Jihlava - Brno, bez rozdílu dopravce, který daný spoj bude zajištovat.

  Všechny aktuální jízdní řády lze nalézt na www.idos.cz.

   

  Partnerská města

  Torrevecchia Pia Hanusovce nad Toplou

  Novinky z města

  Pro odběr novinek z dění ve městě zadejte prosím Váš e-mail. Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.