HaPe Skalička Tour 2017

Změřte své cyklistické dovednosti na HAPE SKALIČKA TOUR
Spolek HaPe sport spolu s obcí Skalička u Tišnova pořádá v sobotu 17. června 2017 netradiční závod horských kol. Vítání jsou všichni s kladným vztahem ke kolu – děti, příležitostní cyklisti i opravdoví cyklističtí fanatici.

14km dlouhá trasa vycházející z malebné obce Skalička u Tišnova Vás provede zdejším kouzelným okolím, když zrovna nebudete potit krev při stoupání jednoho z 360 výškových metrů, můžete se kochat krajinou Boskovické brázdy. Na cestě dále narazíte na zříceninu Trmačov nebo na památník českých partyzánů. Trasa závodu Vás pak zavede zpět na místo startu – do sportovního areálu obce Skalička u Tišnova, kde se budete moci po výkonu občerstvit, osvěžit v bazénu, nebo si zahrát tenis.

Přirozeně ti nejzdatnější z Vás, kteří se přihlásí do nejvyšších kategorií, pojedou více než jedno kolo a zároveň v prostoru startu a cíle bude pro ty nejmenší závodníky připraven speciální okruh na hřišti. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by na Vás byl závod obtížný, každý si najde svoji kategorii, která mu bude vyhovovat. Pokud byste si ale stále nebyli jistí, můžete v sobotu vyrazit na výlet do krásné přírody okolo tratě závodu a stavit se třeba na pivo.

Do závodu se můžete přihlásit v kanceláři závodu, nebo z pohodlí svého domova pomocí e-registrace přes web: „http://www.hapeskalickatour.cz“. Každý účastník obdrží vlastní startovní číslo a měřicí čip. Kromě toho také energii do kapsy, nápoj a svačinovou polévku s pečivem. Zároveň pro tři nejrychlejší v každé kategorii budou připraveny zajímavé ceny. Posledním bodem programu po vyhlášení vítězů bude koncert skupiny L.A.Band., ale o hudební zábavu v podobě rockových kapel bude postaráno v průběhu celého odpoledne.

Za všechny organizátory Vás všechny srdečně zveme a přejeme hodně štěstí do závodu

www.hapeskalickatour.cz