Pozvánka na PLES MĚSTA VELKÉ BÍTEŠE

mestsky_ples_VB_2015Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych Vás tímto osobně co nejsrdečněji pozval na první velkou společenskou událost našeho města v letošním roce, a to již na IV. ročník akce „PLES MĚSTA VELKÉ BÍTEŠE", který se bude konat v sobotu 21. ledna 2017 od 20 hodin v kulturním domě ve Velké Bíteši.

K poslechu i tanci Vám v hlavním sále zahraje pražské hudební těleso The PARTY BAND se svoji více než širokou nabídkou hitů všech hudebních žánrů z mezinárodních i českých hitů, nám určitě všem známým. V horním foyer pro příznivce cimbálu vystoupí známý brněnský orchestr BROLN pod vedením Františka ČERNÉHO. Jako hosté plesu na Vás budou čekat, Bíteši známý a oblíbený písničkář, zpěvák, kytarista a bavič Pavel HELAN, populární zpěvačka a rodačka z blízkého Tasova Vendula PŘÍHODOVÁ a samozřejmě zpěvačka, divadelní herečka a televizní moderátorka Heidi JANKŮ. Celým večerem Vás již jako obvykle, provede známý moderátor Českého rozhlasu a prof. JAMU Karel HEGNER. V programu se můžete těšit na ukázku tanců brněnské taneční školy STARLET a vystoupení říčanských mažoretek PUSINKY.

Tak jako tradičně na Vás bude čekat welcome drink, exklusivní tombola, cocktail bar a vína od vinařství Jan PLAČEK.

Ještě jednou mi dovolte Vás všechny pozvat „nejen" na taneční parket kulturního domu a popřát Vám všem skvělou zábavu, ale především prožít příjemný večer se svými rodinnými přáteli nebo se svými blízkými známými.

Tomáš Jelínek, ředitel Klubu kultury

ples_mesta_2017