KONCERT HANY ZAGOROVÉ A PETRA REZKA VE VELKÉ BÍTEŠI

DSC 1214V úterý 19. listopadu se v 19.00 hodin zaplnil bítešský sál kulturního domu, kde se uskutečnil dvouhodinový koncert jedné z největších hvězd české populární hudby Hany Zagorové s dlouholetým kolegou Petrem Rezkem a se skupinou Jiřího Dvořáka Boom!Band.

Na začátku koncertu to na pódiu sympatický Petr Rezek pěkně s kapelou "rozjel" a zaznělo pár jeho známých songů např. „Přátelství", „Jsi", „Prší krásně".

Po krátké přestávce již nastoupila na pódium Hana Zagorová a zazněly její nejlepší songy. Hana Zagorová nazpívala asi 890 písní a vybrat právě ty „nej" písně je opravdu těžké. Hanka s kapelníkem Jiřím Dvořákem si pro bítešské publikum vybrali směsku největších hitů např. „Rybičko zlatá, přeju si", „Studánko stříbrná", „Můj čas", „Nápad", „Maluj zase obrázky" a další. V průběhu večera nechyběly také duety s Petrem Rezkem, např. „Duhová víla", „Ta pusa je tvá".....

Na podzim r. 2018 vydala Hana Zagorová aktuální CD „Já nemám strach", na němž spolupracovala s autory, jako např. Marek Ztracený nebo Martin Chodúr. Na desce se nachází i jedna coververze francouzské písně, kterou si zpěvačka otextovala sama. V pořadí již třetí deska, která vyšla pod značkou Supraphonu, si drží vysokou kvalitu a hned po vydání se album vyhouplo na první příčku v žebříčku prodejů. Nejen toto CD, ale i další výběr CD a DVD Hany Zagorové a Petra Rezka si mohli návštěvníci koncertu zakoupit přímo na místě a odnést si domů pěknou vzpomínku z koncertu.

Po celý večer se nesla velmi příjemná atmosféra a diváci si koncert užívali. Někteří i tancovali a zpívali si společně s Hankou i Petrem.

Na závěr koncertu byl pak od všech přítomných dlouhý zasloužený aplaus ve stoje a jako poděkování byla předána Haně Zagorové kytice a Petrovi Rezkovi jeho oblíbené bílé víno.

Informační centrum a Klub kultury