• Pozastavení činnosti lékařské služby první pomoci na poliklinice ve Velké Bíteši k 31.12.2017

na základě rozhodnutí zastupitelstva města bude k 31. prosinci 2017, t. j. ke konci letošního roku, pozastavena činnost lékařské služby první pomoci na poliklinice ve Velké Bíteši.

Od 1.ledna 2018 se tedy musí obyvatelé našeho města v případě zdravotních problémů obrátit na Zdravotnickou záchrannou službu Kraje Vysočina prostřednictvím telefonního čísla 155 nebo 112. Případně mohou řešit svoje potřeby osobně sami na některém z nejbližších zdravotnických zařízení. A to například jak ve FN Bohunice v Brně, nemocnici v Novém Městě na Moravě či Třebíči, případně Dětské nemocnici FN v Brně.

Pro odběr novinek z dění ve městě zadejte prosím Váš e-mail. Odesláním e-mailové adresy udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.