• Oznámení o přerušení dodávky el. energie

03.07.2017 - Jestřabí, Pucov, Jindřichov (detailní informace v přiloženém souboru)

pdfSoubor PDF ke stažení120.96 KB

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 03.07.2017 od 07:30 do 15:00

Obec Část obce

Velká Bíteš Jestřabí
    Pucov         Pucov
    Velká Bíteš Jindřichov

Vypnutá oblast: Odběratelská trafostanice Jindřichov Družstvo (č. 200276) - VYPNUTÍ SE NETÝKÁ DOMÁCNOSTÍ

Odběratelská trafostanice Jindřichov OBEC(č. 200277)  - bude vypnuta celá obec

Odběratelská trafostanice Bělizna (č. 601512) - bude vypnuta celá chatová oblast

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon).  Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností E.ON Česká republika, s.r.o.

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.